Starbucks’ta Kariyer

Perakende Pozisyonlarımız

İnsanlarla iletişim kurarak bir kariyer inşa etmeye hazır mısın? Starbucks'ta çalışmak mı istiyorsun? Starbucks'ta her mağaza kendi partnerlerini kendi seçiyor.

Barista (Servis Elemanı)

Baristalarımız Starbucks'ın yüzleridir. Mağazalarımızı ziyaret eden misafirlerimize eşsiz Starbucks deneyimi sunarlar ve kusursuz içecekler hazırlarlar.

Vardiya Süpervizörü

Vardiya Süpervizörlerimiz, sorumlu oldukları vardiyalardaki iş akışını yöneten uzman basirtalarımızdır. Aynı zamanda hem mağaza partnerlerimiz hem de mağazalarımıza gelen misafirlerimiz için eşsiz Starbucks deneyimi sunarlar.

Başvuru süreci ile ilgili sorular?

Yönetici Pozisyonları

Mağazalarımızdaki yöneticilerimizin %97’si kendi içimizden terfi alarak yükselmektedir.

Mağaza Müdür Yardımcısı

Mağaza Müdür Yardımcılarımız, baristalarımız ve vardiya süpervizörlerimizle birlikte çalışarak onlara yardım ve koçluk ederler. Birlikte çalıştıkları mağaza müdürlerine destek olurken kendi yöneticilik yetkinliklerini de geliştirme fırsatı bulurlar.

Mağaza Müdürleri

Görev yaptıkları mağazaların operasyonlarından ve finansal rakamlarından sorumludurlar. Bununla birlikte mağazalarımızda çalışan partnerlerimizin yeteneklerini geliştirmelerinde onlara liderlik ederler. Aynı zamanda mağazalarındaki misafir memnuniyeti ve içecek kalitesinden sorumludurlar.

Bölge Müdürleri

Mağaza müdürlerimize problem çözümleri ve finansal sonuçlar çıkarma konularında liderlik ederken, sorumlu oldukları bölgenin rakamsal hedeflerine ulaşması için çalışırlar. Aynı zamanda bölgelerinde bulunan tüm mağazalardaki hizmet kalitesinin standart olmasından sorumludurlar. Bölgelerindeki pazar dinamiklerini, misafir taleplerini ve çalışanlarını göz önünde bulundurarak bölgelerine özel-yerel stratejiler üretiler.

Operasyon Müdürleri

Farklı bölgelerin biraraya gelmesinden oluşan mağaza genel operasyonlarının yönetimine liderlik ederler. Bölge müdürlerimize koçluk yaparak gelişimlerine destek olurken, iş stratejileri oluşturur, finansal ve satış rakamlarını kontrol eder ve operasyonlarındaki mağazaların Starbucks standartalarına uyumlu olmasını sağlarlar.